Ako kúpiť ten správny darček na Vaše výročie?

Výber darčeku na výročie môže byť dosť zložité a, poďme byť úprimní, vyžaduje si nejakú našu myšlienku. Generické darčeky alebo darčeky, ktoré si nevyžadujú žiadne myšlienky alebo plánovanie, môžu byť niekedy poníženie pre Vaše partnerky. Takže, keď potrebujete vybrať výročný darček, zvážte tieto užitočné ukazovatele, pokiaľ ide o výber správneho darčeka na oslavu výročia.

Väčšina z Vás si bude vedomá tradičných motívov spojených s výročnými jubileami, ale sú tu aj modernejšie témy, na ktorých zakladajte Váš nákup darčekov. Zatiaľ čo manželstvá sú viac synonymom výročia, sú to skvelé spôsoby, ako označiť počet rokov, ktoré ste so svojím partnerom. Použite počet rokov, ktoré ste spolu a urobte ho základom daru. Napríklad, ak ste boli spolu dva roky, vybrali si darček, ktorý má dve veci – napríklad lístky na show alebo kino. Po dobu troch rokov môžete vyskúšať nápoje, večer a tanec.

Založte Váš dar na drobnostiach. Znie to samozrejme, uvedomujem si, ale ak má Váš partner zvláštny záujem o knihy, šport alebo koníčky, používa sa to výborne ako nápad na dar. Napríklad, ak je Váš partner fanúšikom varenia alebo kulinárskych špecialít, môžete sa od tohto odvinúť. Príkladom daru, ktorý je ideálny pre začínajúceho kuchára, je súkromný zážitok z varenia alebo kurz varenia, centros de planchado baratos.

Čokoľvek, nad čím uvažujete ako výročný darček, by malo byť romantické. Majte na pamäti, že je to príležitosť byť romantický a premyslený, ukázať sa v dobrom svetle. Ľudia často nemajú príliš dobré spomienky, pokiaľ ide o výročia a hľadanie darčekov. Ak ste ženatý, bola Vaša svadba dokonalá? Plánovanie veľkého dňa môže byť stresujúce a samotná svadba tiež. No, výročie je ten správny čas, aby ste opravili čokoľvek, o čom si myslíte, že bolo menej ako dokonalé na Vašom veľkom dni. Nepodarilo sa Vám vybaviť dokonalé auto na medové týždne? Boli vaše fotky menej než lichotivé? Napravte to na Vašom výročí a užite si plno zábavy a relaxu.

Je zrejmé, že pamätať na výročie je kľúč, takže si jeho dátum vložte do telefónu, la mejor plancha de ropa, do denníka alebo napíšte si ho do kalendára. Každý je v týchto dňoch zaneprázdnený a zatiaľ čo zaneprázdnenie môže fungovať ako ospravedlnenie za chýbajúcu skvelú večeru alebo Vašu obľúbenú televíznu show, nemalo by sa použiť ako zámienku na zabudnutie na výročie.

V dnešnom dni a veku technológií sa to môže zdať trochu staromódne, ale všetci stále milujú dostávať kartu alebo pohľadnicu. Väčšina z nich dokonca prichádza s (rozumne!) dobrým nápisom vo vnútri, takže ak nie ste žiadnym spisovateľom alebo bojovníkom so slovom, nebojte sa. Avšak všetko, s čím by ste si ho mohli prispôsobiť, bude ocenené, aj keď je to len použitie zdrobneniny alebo milej prezývky. Nezabudnite pribaliť takúto kartu s darčekom na výročie. Môj manžel a ja si navzájom darujeme niekoľko kariet – zábavné, sentimentálne a tiež od psov. Dobrou radou je to, že by ste nemali darovať spodnú bielizeň. To je dar, ktorý človek dáva žene na jeho potešenie. Ale nemusí to cítiť rovnako. Tak isto nedávajte praktický darček, ktorý Váš dom potrebuje – ak ste o tom nehovorili vopred a obaja súhlasili, že to bude dobrý darček na výročie.